MELTEM AYHAN EĞİTİM KURUMLARI

Okullarımızın temeli, 1998’den beri özel öğretim kurumlarında öğretmen ve yönetici olarak çalışan Meltem Ayhan tarafından 2007’de “Butik” bir eğitim kurumu olan Meltem Ayhan Dershanesi’yle atıldı.
Dershanelerin kapatılması sürecinde “Sınava okulda hazırlan!” sloganıyla dershane deneyimini okula taşımak ve daha fazla öğrenciyi kaliteli eğitimle buluşturmak amacıyla velilerimizden gelen yoğun talep üzerine Meltem Ayhan Eğitim Kurumlarımıza 2013-2014 eğitim öğretim yılında “Meltem Ayhan Anadolu Lisesi” katıldı.
Meltem Ayhan Eğitim Kurumlarımız, okullaşma sürecinde büyük bir sıçrama yaparak, 2015 – 2016 eğitim öğretim yılında kendine ait yerleşkesinde, her türlü eğitim olanağıyla donatılmış Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul kademelerini faaliyete geçirdi.
Kurumumuz, öğrencilerimizin her türlü akademik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2018-2019 eğitim öğretim yılında yüksek başarı için gerekli tüm donanıma sahip Fen Lisesini açarak eğitim atılımlarını sürdürmektedir.
Batıkent’te kendine özgü, “özel” bir yer edinen Meltem Ayhan Okullarımız, eğitim dizgesinin her aşamasındaki değişmeleri yakından izleyerek kendini yenilemekte ve geliştirmekte, ortaya çıkan gereksinimleri karşılayabilmek için yeni yeni olanaklarla donanmaktadır.
21. yüzyıl öğretmeninin yetkinliklerine sahip seçkin kadrosuyla, akademik ve sosyal beceriler edinmiş öğrenciler yetiştirmek hedefiyle hareket eden Meltem Ayhan Okulları, kurucusunun kimliğiyle mesleğini özdeş kılmanın bir ürünüdür.

MELTEM AYHAN ANAOKULU PROJELER VE ÖĞRETMEN VİDEOLARI

Dijan KARAÇAY-4YAŞ

Defne KARŞIKIR-ULAŞ YALÇIN-5YAŞ

Elif Ada ARDINÇ-Mehmet Mert ÜLKÜ-5YAŞ

Deniz Efe ŞAHAN-4YAŞ

MELTEM AYHAN İLKOKULU PROJELER VE ÖĞRETMEN VİDEOLARI

İlke İnanç DOĞAN-4B

Ali Fırat TANRIVERDİ-4B

Defne Bera KODAZ-4A

Çağatay ARIK-4B

Çınar Toprak ÇOBAN-2A

Oytun Tuna TURHAN-3B

MELTEM AYHAN ORTAOKUL PROJELER VE ÖĞRETMEN VİDEOLARI

Elif NARTER-7B-Elif Müge ARSLANTÜRK-7C

Irmak DOĞAN-5A

Zeynep Ecrin YILMAZ-6A

Deniz Ahmet -7B

Emir Şevket AKBIYIK-6B

Ömer Arda ALTUNSOY-7B

MELTEM AYHAN LİSE PROJELER VE ÖĞRETMEN VİDEOLARI

Celal Arda ABADAN 9 FEN A

Nehir POLAT 10 FEN A

Refika SARIKAYA 11-B

Ege TAŞKIN 9 FEN A

Arda Ege CIRIK 9 FEN A

Kaan KANYILMAZ 10 FEN A